RSS Iný uhol pohľadu Iný uhol pohľadu Iný uhol pohľadu Iný uhol pohľadu Iný uhol pohľadu

Aktuální nabídku realit naší kanceláře najdete na portálu AReality.sk. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Iný uhol pohľadu

Istý kompromis medzi spôsobmi na elimináciou dlhov je predaj nehnuteľnosti. Pri tejto možnosti logicky dochádza k strate nehnuteľnej veci, však za túto dlžník dostane často oveľa viac peňazí, než v prípade iných možností. Výkup nehnuteľnosti je tak zaujímavou alternatívou pre dlžníka, ktorý má nehnuteľností viac a nie je schopný ich predať svojpomocne, či chce využiť služby odborníkov.

 

U výkupu nehnuteľnosti je bezpochyby výhodou garancia vysokej kúpnej ceny, často až 90% trhovej ceny nehnuteľnosti. Ďalej je výhodné odborné posúdenie ceny nehnuteľnosti, taktiež rýchly celý proces predaja len v niekoľkých dňoch. Peniaze za nehnuteľnosti sú často vyplácané už do 48 hodín. Všetka zmluvná dokumentácie je odborne ošetrená, predajca teda nemusí riešiť právne služby a čo do úspory nákladov a času je toto zďaleka najvýhodnejšie riešenie. Odpadá tiež starosť, komu ne hnuteľnosť ponúknuť, resp. komu ju predať v čo najkratšom čase. Dlžník je totiž často vystavený nemilosrdným splátkam či exekúciám, a tak rýchle vybavenie predaja nehnuteľnosti je pre neho doslova vyslobodením. Bežne sa totiž nehnuteľnosť predáva aj niekoľko mesiacov a mnohokrát nie je vôbec isté, že sa nehnuteľnosti predá, nieto za predajcom pôvodne zamýšľanú cenu.

 

Výkup nehnuteľnosti je ideálnym spôsobom pre rýchle riešenie kritickej situácie spojené s dlhmi. Ponúka jednoduché speňaženie nehnuteľnosti za najvyššiu možnú cenu oproti iným spôsobom. Navyše s peniazmi získanými predajom môže nakladať iba dlžník (pozn. Ak je vedená exekúcia na nehnuteľný majetok dlžníka, potom nemožno tento spôsob zvoliť) a môže tak použiť peniaze na úhradu prednostných dlhov aj na iné účely podľa svojho uváženia. Nie je teda obmedzený pr& iacu te;kazy iných osôb a má k dispozícii celú sumu za predanú nehnuteľnosť. Všetky legislatívne požiadavky, napr. Záležitosti ohľadom zmeny zápisu v katastri nehnuteľností, spravidla vybaví kupujúci. Týmto odpadajú ďalšie nepríjemnosti a dlžník sa môže sústrediť na splácanie svojich dlhov bez vzniku ďalších.

 

Máte záujem o výkup nehnuteľnosti? Kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme.

 

<

 

Zisťiť možnosti financovaania

  

Najväčí prínos pre klientov minulý mesiac bol maklér:

íDaniel Dorušinec

 Maklér mesiaca

 

          
    
 Nové domy na kľúč 
                        
   

-

 

                

Povedali o nás: 

So spoločnosťou BVT Estate spolupracujeme už takmer 5 rokov. Vybral som si ich ako spoľahlivú realitnú agentúru, k čomu som dostal odporúčania od kamaráta.Oceňujem ich profesionalitu, ľudský prístup, flexibilnosť, promptnosť, ochotu pomôcť a poradiť v akýchkoľvek otázkach.Ja i moji obchodný partneri sme vždy boli spokojní, zaujali ma rôzne modelové situácie, ktoré v rámci výberu vhodnej nehnuteľnosti a hlavne jej následného financovania riešili a detailne ich vysvetlili. Dlhodobá spolupráca v oblasti nákupu a prenájmu nehnuteľností so spoločnosťou BVT Estate zásadným spôsobom prispela k objasneniu celej problematiky a k zvýšeniu mojich príjmov. Vždy so mnou jednali férovo a ich obchodná filozofia win/win  mi maximálne vyhovovala a vyhovuje dodnes. Môžem len odporúčať.

Milan H., Trnava

 Dostávam oveľa viac ako som očakával a pritom ma to stojí podstatne menej ako som počítal. Dostal som priestor na hľadanie nového bývania. Dokonale vyhoveli všetkým mojim požiadavkám.  

Vďaka širokému portfóliu nehnuteľností a vďaka tomu, že mi ponúkli viacero možností financovania som mal vo výbere veľkú slobodu. A to si veľmi cením.

A tak sa veľmi stresujúca vec, ako je výber nového domova v podstate zmenila v pohodovú zábavu a dobrodružstvo.

Žena bola uč opäť tehotná, ale oni k tejto skutočnosti pristupovali s maximálnou profesionalitou a ohľadom, vždy vyšli v ústrety našim požiadavkám.

Maklér a celý kolektív boli úplne perfektný, za čo im veľmi pekne ďakujem.

Som s BVT Estate maximálne spokojný a budem všetkým odporúčať.

 

Imrich T., Galanta 

 BVT Estate mi poskytuje z pohľadu filozofie dostatočnú slobodu v rozhodovaní a z pohľadu samotnej realizácie  široké možnosti voľby.

Vždy našli riešenie aj v zdanlivo neriešiteľných situáciách. Môžem lem odporučiť.

Skúste ich sami a uvidíte, že s ničím nemajú problém. A všetko riešia s chladnou hlavou.

Toto si veľmi cením, ale najviac to, že pri riešení môjho komplikovaného predaja sa nezľakli a nehodili flintu do žita, ale dotiahli predaj až do úspešného konca.

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu, a najmä konateľke p. Novákovej.

Na Slovensku je veľmi málo takýchto firiem.

 

Alena. P., Hlohovec

 

 Náš byt predali za dva týždne a súčasne hľadali pre nás  dom.

Bola to skvelo skoordinovaná akcia. Aj keď pre nás trocha hektická.

Dôležité pre nás bolo, že my sme sa mohli naplno venovať našej robote.

Veľmi dobre mi poradili v mnohých otázkach a vždy platilo, že čo povedali tak to aj bolo.

Slovo od spoľahlivého partnera je veľakrát viac, ako zmluva. Sme s týmto prístupom veľmi spokojní.

Úprimne BVT Estate odporúčame. Nesklamú Vaše očakávania.

 

Karol a Hedviga T., Trnava

BVT Estate s.r.o.

Realitná a stavebná spoločnosť

Blesovce 79

956 01  Topolčany

0949 300 448

 0909 133 838

 

novakovaja@centrum.sk

bvtreal@bvtreal.sk

Skype: bvtreal

www.byvanievtrnave.sk

www.bvtreal.sk

Web mail

Intranet

 

 

 

 

 

 

 

počítadlo.abz.cz