RSS E-book-kapitola 1 E-book-kapitola 1 E-book-kapitola 1 E-book-kapitola 1 E-book-kapitola 1

Aktuální nabídku realit naší kanceláře najdete na portálu AReality.sk. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

E-book-kapitola 1

 

 

 

 

Tento e - book má takéto ciele:

·         pripomenúť ľuďom to, čo už vedia

·         zabrániť šíreniu podvodov

·         urobiť ľudí informovanejšími a sebavedomejšími

·         prinavrátiť  pokoj aj do realitných obchodov

·         opäť priniesť radosť a mier do života        

·         a prinavrátiť vieru v ľudské dobro.

 

 

Povedali o e.booku:

 

Pán Andrej K., invalidný dôchodca, 58 rokov, Trnava

 

Na knihu ma upozornil kamarát s tým, že obsahuje informácie, ktoré mi môžu pomôcť. Akurát som totiž mal v pláne predať svoj 2 izbový byt a tak som si knihu stiahol.

Všetky rady z tejto knihy som si pozorne prečítal, a musím povedať, že ma to ochránilo pred mnohými komplikáciami.

Byt som sa rozhodol predať sám, bez pomoci realitky. Na čo by mi bola, veď všetko viem a mám mnoho známych, ktorí mi poradia čo a ako.  Mám kamaráta, ktorý nedávno tiež predával svoj byt a mám brata, ktorý precestoval celý svet a prečítal všetko možné a obaja mi ponúkli pomoc. Že to zvládneme a ja ušetrím.  Tak som tomu uveril a rozbehli sme predaj. Hlavne brat sa do toho pustil naplno, pridal inzerát a komunikoval so záujemcami.

Všetko prebiehalo hladko, ozvali sa nám traja záujemcovia behom dvoch týždňov.  Nakoniec sme si vybrali jedného, ktorý prejavoval vážny a seriózny záujem byt kúpiť. Dohodli sme s ním i cenu, ktorá bola síce nižšia než so som chcel pôvodne, ale on sa ponúkol, že zaistí kúpno-predajnú zmluvu a vybaví všetko na katastrálnom úrade, že s tým má skúsenosti a nebude to pre neho žiadny problém.  To sa nám páčilo, a tak sme si podali ruky. Niekoľko dní sme ladili presné podmienky zmluvy, až prišiel deň D, kedy sa všetko malo realizovať.  Stretli sme sa u notára, on doniesol vytlačenú kúpnu zmluvu, a mňa spolu s bratom našťastie asi osvietil duch svätý. Pred podpisom zmluvy som si spomenul na pravidlá a trval som na tom, že si zmluvu chcem ešte raz prečítať. A brat si hneď všimol, že je zmluva akási pomenená, že takto sa s ním nedohodol.  Následne sa nám podarilo vyhovoriť na zdravotné problémy mamy a opustiť miestnosť i so zmluvou v ruke. Poviem Vám, bolo to ako v americkom akčnom filme.

A potom to už nabralo rýchly koniec. Ukázali sme zmluvu jednému kamarátovi, ktorý je právnik a robí ešte aj v tomto odbore (reality). Ten behom piatich minút odhalil tie zmeny, ktoré tam asi urobil dotyčný kupujúci. Ak by som zmluvu podpísal, byt by sa prepísal na neho a ja by som na svoje peniaze mohol čakať donekonečna.

Kamarát nám poriadne vynadal, že prečo sme sa neobrátili na neho, a predaj bytu už dokončil on.  Hanbil som sa mu priznať, že som chcel ušetriť, a tak som sa radšej zahral na múdreho, že som si myslel, že to bude ľahké a že v tom žiadny problém nemôže nastať.

S možnosťou, že ma niekto bude chcieť o byt pripraviť, som nerátal ani náhodou.  A vidíte, stalo sa to.

Ďakujem, že ste mi pomohli, aj keď len takto na diaľku a nepriamo. Ak by som si knihu neprečítal chvíľu pred predajom, určite by som už bol bez bytu a bez peňazí.

 

 

 

Paní Martina K., účtovníčka, 31 rokov, Senec.

 

 Na tento e.book som natrafila náhodou, keď sme chceli  s manželom kúpiť byt v Senci. Povedala som si, stiahnem si ho, veď informácií nie je nikdy dosť.  Prečítala som si ho spolu s manželom a vyzbrojení týmito vedomosťami sme sa pustili do hľadania bytu.

V tej dobe sme síce byt nekúpili (nebol taký, aký sme chceli), ale od tej doby nám e.book pomohol už viackrát. Napríklad pri kúpe ojazdeného auta, ale predovšetkým pri kúpe nášho bytu. Nebola to žiadna pohroma, žiadna veľká pasca na nás, ale rôznych malých pastičiek tam bolo niekoľko.

Ale všetko sme zvládli a dnes sme majiteľmi krásneho bytu takmer v centre mesta.

Asi toľko k týmto poskytnutým informáciám.  Veľmi nám pomohli vyhnúť sa komplikáciám. Paradoxne sú tieto rady známe, nič prevratného. Ale veľmi rýchlo na ne zabudneme a tak je osožné si ich pripomenúť a potom sa nimi riadiť.

Ešte raz ďakujem autorom.

 

 

 

 

 

Predaj a kúpa nehnuteľností je ako každý iný obchod, kde kupujúci má záujem kúpiť čo najlacnejšie a predávajúci oproti tomu má záujem predať čo najdrahšie.

 

  A obe strany "vytiahnu z rukávu" množstvo rôznych fínt, aby dosiahli svojho cieľa. My Vám prinášame rady z našej praxe, ako tieto nepravosti čo najviac eliminovať a tím znížiť rôzne riziká na minimum.

 

Či sa budete týmito radami riadiť, je iba na Vás.

 

 

  TÁTO I. KAPITOLA  sa bude venovať základným bodom, a v prípade Vášho záujmu budeme postupne všetky základné body rozoberať do podrobností.

 

  Všetky tieto body sú vo svojej podstate jednoduché pravidlá, o ktorých by sme my, čo sa venujeme realitnému obchodu povedali, že sú úplne logické a automaticky by sme predpokladali, že sa nimi bude riadiť každý.

  Ale nie je tomu tak, väčšina populácie ako náhle sa dostane blízko obchodu s veľkými peniazmi akoby náhle stratila zdravý úsudok. A práve preto Vám prinášame tieto pravidlá, aby ste si pripomenuli to, čo už dávno viete, a realitný obchod sa stal opäť kultivovanejší a priniesol radosť všetkým zúčastneným. 

 

HLAVNÉ TÉMY:

- Bezpečnosť pri realitnom obchode a zjednodušenie celého obchodu.

 

 

 

Zadajte email a e-book Vám obratom pošleme.

 zo všetkého najdôležitejšie pri realitnom obchode? zo všetkého najdôležitejšie pri realitnom obchode?

 

<

 

Zisťiť možnosti financovaania

  

Najväčí prínos pre klientov minulý mesiac bol maklér:

íDaniel Dorušinec

 Maklér mesiaca

 

          
    
 Nové domy na kľúč 
                        
   

-

 

                

Povedali o nás: 

So spoločnosťou BVT Estate spolupracujeme už takmer 5 rokov. Vybral som si ich ako spoľahlivú realitnú agentúru, k čomu som dostal odporúčania od kamaráta.Oceňujem ich profesionalitu, ľudský prístup, flexibilnosť, promptnosť, ochotu pomôcť a poradiť v akýchkoľvek otázkach.Ja i moji obchodný partneri sme vždy boli spokojní, zaujali ma rôzne modelové situácie, ktoré v rámci výberu vhodnej nehnuteľnosti a hlavne jej následného financovania riešili a detailne ich vysvetlili. Dlhodobá spolupráca v oblasti nákupu a prenájmu nehnuteľností so spoločnosťou BVT Estate zásadným spôsobom prispela k objasneniu celej problematiky a k zvýšeniu mojich príjmov. Vždy so mnou jednali férovo a ich obchodná filozofia win/win  mi maximálne vyhovovala a vyhovuje dodnes. Môžem len odporúčať.

Milan H., Trnava

 Dostávam oveľa viac ako som očakával a pritom ma to stojí podstatne menej ako som počítal. Dostal som priestor na hľadanie nového bývania. Dokonale vyhoveli všetkým mojim požiadavkám.  

Vďaka širokému portfóliu nehnuteľností a vďaka tomu, že mi ponúkli viacero možností financovania som mal vo výbere veľkú slobodu. A to si veľmi cením.

A tak sa veľmi stresujúca vec, ako je výber nového domova v podstate zmenila v pohodovú zábavu a dobrodružstvo.

Žena bola uč opäť tehotná, ale oni k tejto skutočnosti pristupovali s maximálnou profesionalitou a ohľadom, vždy vyšli v ústrety našim požiadavkám.

Maklér a celý kolektív boli úplne perfektný, za čo im veľmi pekne ďakujem.

Som s BVT Estate maximálne spokojný a budem všetkým odporúčať.

 

Imrich T., Galanta 

 BVT Estate mi poskytuje z pohľadu filozofie dostatočnú slobodu v rozhodovaní a z pohľadu samotnej realizácie  široké možnosti voľby.

Vždy našli riešenie aj v zdanlivo neriešiteľných situáciách. Môžem lem odporučiť.

Skúste ich sami a uvidíte, že s ničím nemajú problém. A všetko riešia s chladnou hlavou.

Toto si veľmi cením, ale najviac to, že pri riešení môjho komplikovaného predaja sa nezľakli a nehodili flintu do žita, ale dotiahli predaj až do úspešného konca.

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu, a najmä konateľke p. Novákovej.

Na Slovensku je veľmi málo takýchto firiem.

 

Alena. P., Hlohovec

 

 Náš byt predali za dva týždne a súčasne hľadali pre nás  dom.

Bola to skvelo skoordinovaná akcia. Aj keď pre nás trocha hektická.

Dôležité pre nás bolo, že my sme sa mohli naplno venovať našej robote.

Veľmi dobre mi poradili v mnohých otázkach a vždy platilo, že čo povedali tak to aj bolo.

Slovo od spoľahlivého partnera je veľakrát viac, ako zmluva. Sme s týmto prístupom veľmi spokojní.

Úprimne BVT Estate odporúčame. Nesklamú Vaše očakávania.

 

Karol a Hedviga T., Trnava

BVT Estate s.r.o.

Realitná a stavebná spoločnosť

Blesovce 79

956 01  Topolčany

0949 300 448

 0909 133 838

 

novakovaja@centrum.sk

bvtreal@bvtreal.sk

Skype: bvtreal

www.byvanievtrnave.sk

www.bvtreal.sk

Web mail

Intranet

 

 

 

 

 

 

 

počítadlo.abz.cz